MPLAD30KP400AE3
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP400AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP400AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 400V 644V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP400AE3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD30KP400AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP400AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 400V 644V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2858 pcs Tietolomake MPLAD30KP400AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 400V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 644V
Jännite - erittely (min) 444V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7445
1086-7445-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP400CA
MPLAD30KP400CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 400V 644V PLAD
Varastossa: 2214 pcs
ladata: MPLAD30KP400CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP36CA/TR
MPLAD30KP36CA/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 2111 pcs
ladata: MPLAD30KP36CA/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP400A
MPLAD30KP400A
ladata: MPLAD30KP400A.pdf
MPLAD30KP400CAE3
MPLAD30KP400CAE3
ladata: MPLAD30KP400CAE3.pdf
MPLAD30KP40A
MPLAD30KP40A
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V PLAD