MPLAD30KP78A
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP78A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP78A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 78V 126V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP78A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD30KP78A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP78A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 78V 126V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3295 pcs Tietolomake MPLAD30KP78A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 78V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 126V
Jännite - erittely (min) 86.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja - Power Line Protection No
Teho - huippukulma 30000W (30kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Muut nimet 1086-7492
1086-7492-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 240A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD30KP78AE3
MPLAD30KP78AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 78V 126V PLAD
Varastossa: 3086 pcs
ladata: MPLAD30KP78AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP78A/TR
MPLAD30KP78A/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 3324 pcs
ladata: MPLAD30KP78A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP75CAE3/TR
MPLAD30KP75CAE3/TR
Kuvaus: TVS
ladata: MPLAD30KP75CAE3/TR.pdf
MPLAD30KP75CAE3
MPLAD30KP75CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 75V 121V PLAD