MPLAD30KP90CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD30KP90CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD30KP90CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90V 146V PLAD
lomakkeissa: MPLAD30KP90CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MPLAD30KP90CA: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD30KP90CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 146V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2238 pcs Tietolomake MPLAD30KP90CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 90V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V
Jännite - erittely (min) 100V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package PLAD Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard SMD
Muut nimet 1086-7502
1086-7502-MIL
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 204A