MPLAD36KP110AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD36KP110AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 110V 177V PLAD
lomakkeissa: MPLAD36KP110AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD36KP110AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD36KP110AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 110V 177V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2360 pcs Tietolomake MPLAD36KP110AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 110V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 177V
Jännite - erittely (min) 122V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 204A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD36KP110CAE3
MPLAD36KP110CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 110V 177V PLAD
Varastossa: 1970 pcs
ladata: MPLAD36KP110CAE3.pdf
RFQ
MPLAD36KP110A
MPLAD36KP110A
valmistajat: Microsemi