MPLAD36KP14A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD36KP14A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 14V 24V PLAD
lomakkeissa: MPLAD36KP14A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD36KP14A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD36KP14A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 14V 24V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2515 pcs Tietolomake MPLAD36KP14A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 14V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24V
Jännite - erittely (min) 15.6V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1500A (1.5kA)