MPLAD36KP180AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD36KP180AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 180V 291V PLAD
lomakkeissa: MPLAD36KP180AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD36KP180AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD36KP180AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 180V 291V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2658 pcs Tietolomake MPLAD36KP180AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 180V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 291V
Jännite - erittely (min) 200V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 124A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD36KP180CA
MPLAD36KP180CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 180V 291V PLAD
Varastossa: 2487 pcs
ladata: MPLAD36KP180CA.pdf
RFQ
MPLAD36KP180A
MPLAD36KP180A
valmistajat: Microsemi