MPLAD36KP200AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD36KP200AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 200V 322V PLAD
lomakkeissa: MPLAD36KP200AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD36KP200AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD36KP200AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 200V 322V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2900 pcs Tietolomake MPLAD36KP200AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 200V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 322V
Jännite - erittely (min) 222V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 112A