MPLAD36KP260A
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD36KP260A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 260V 419V PLAD
lomakkeissa: MPLAD36KP260A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MPLAD36KP260A: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD36KP260A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 260V 419V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2879 pcs Tietolomake MPLAD36KP260A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 260V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 419V
Jännite - erittely (min) 289V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 86A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD36KP260AE3
MPLAD36KP260AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 260V 419V PLAD