MPLAD36KP90AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPLAD36KP90AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90V 146V PLAD
lomakkeissa: MPLAD36KP90AE3.pdf
  • Viesti
MPLAD36KP90AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MPLAD36KP90AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 90V 146V PLAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2825 pcs Tietolomake MPLAD36KP90AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 90V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V
Jännite - erittely (min) 100V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package PLAD
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 36000W (36kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 247A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MPLAD36KP78CAE3
MPLAD36KP78CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 78V 126V PLAD
Varastossa: 2024 pcs
ladata: MPLAD36KP78CAE3.pdf
RFQ
MPLAD36KP90CA
MPLAD36KP90CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V PLAD
Varastossa: 1957 pcs
ladata: MPLAD36KP90CA.pdf
RFQ
MPLAD36KP90A
MPLAD36KP90A