MSFC160-12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSFC160-12
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus MOD THYRISTOR DIODE DBLR 160A D1
lomakkeissa:
  • Viesti
MSFC160-12: n tekniset tiedot
Osa numero MSFC160-12 Valmistaja Microsemi
Kuvaus MOD THYRISTOR DIODE DBLR 160A D1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6427 pcs Tietolomake
Jännite - Off State 1.2kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 3V
Rakenne Series Connection - SCR/Diode Sarja -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 1 SCR, 1 Diode
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.2kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
Nykyinen - On State (It (AV)) (Max) 160A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 5400A @ 50Hz
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 400mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 150mA