MSMBJ100CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ100CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMBJ100CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO214AA
lomakkeissa: MSMBJ100CAE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
794 pcs
  • Viesti
MSMBJ100CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMBJ100CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 92131 pcs Tietolomake MSMBJ100CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 100V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 162V
Jännite - erittely (min) 111V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-7998
1086-7998-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.7A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMBJ10A
MSMBJ10A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 10V 17V DO214AA
Varastossa: 99427 pcs
ladata: MSMBJ10A.pdf
RFQ
MSMBJ100CA/TR
MSMBJ100CA/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 80156 pcs
ladata: MSMBJ100CA/TR.pdf
RFQ
MSMBJ100CA
MSMBJ100CA
Kuvaus: TVS DIODE 100V 162V DO214AA