MSMBJ33A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMBJ33A/TR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS
lomakkeissa: MSMBJ33A/TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
MSMBJ33A/TR: n tekniset tiedot
Osa numero MSMBJ33A/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 81276 pcs Tietolomake MSMBJ33A/TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Jännite - erittely (min) 36.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet MSMBJ33A/TRMS Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A Kapasitanssi @ Taajuus -