MSMBJ36AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMBJ36AE3/TR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS
lomakkeissa: MSMBJ36AE3/TR.pdf
RoHs-tila RoHS yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
MSMBJ36AE3/TR: n tekniset tiedot
Osa numero MSMBJ36AE3/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76974 pcs Tietolomake MSMBJ36AE3/TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V
Jännite - erittely (min) 40V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila RoHS Compliant
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet MSMBJ36AE3/TRMS
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A