MSMBJ40CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ40CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMBJ40CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
lomakkeissa: MSMBJ40CAE3.pdf
  • Viesti
MSMBJ40CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMBJ40CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 99710 pcs Tietolomake MSMBJ40CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 40V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Jännite - erittely (min) 44.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-8104
1086-8104-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMBJ40CA
MSMBJ40CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA