MSMBJ48CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ48CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMBJ48CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA
lomakkeissa: MSMBJ48CAE3.pdf
  • Viesti
MSMBJ48CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMBJ48CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 81696 pcs Tietolomake MSMBJ48CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 48V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 77.4V
Jännite - erittely (min) 53.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-8116
1086-8116-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.7A