MSMBJ58CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ58CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMBJ58CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA
lomakkeissa: MSMBJ58CAE3.pdf
  • Viesti
MSMBJ58CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMBJ58CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 88238 pcs Tietolomake MSMBJ58CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 58V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 93.6V
Jännite - erittely (min) 64.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-8132
1086-8132-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.4A