MSMBJ6.5CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ6.5CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMBJ6.5CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
lomakkeissa: MSMBJ6.5CA.pdf
  • Viesti
MSMBJ6.5CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMBJ6.5CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 91705 pcs Tietolomake MSMBJ6.5CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 6.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 11.2V
Jännite - erittely (min) 7.22V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-8139
1086-8139-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A