MSMBJ8.5CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ8.5CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMBJ8.5CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
lomakkeissa: MSMBJ8.5CA.pdf
  • Viesti
MSMBJ8.5CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMBJ8.5CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 79765 pcs Tietolomake MSMBJ8.5CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 8.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.4V
Jännite - erittely (min) 9.44V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 1086-8175
1086-8175-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.7A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMBJ8.5CA/TR
MSMBJ8.5CA/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 60427 pcs
ladata: MSMBJ8.5CA/TR.pdf
RFQ
MSMBJ85A/TR
MSMBJ85A/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 78285 pcs
ladata: MSMBJ85A/TR.pdf
RFQ
MSMBJ85AE3
MSMBJ85AE3
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V DO214AA
ladata: MSMBJ85AE3.pdf
MSMBJ8.5CAE3
MSMBJ8.5CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA