MSMBJSAC10
MicrosemiMicrosemi
MSMBJSAC10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMBJSAC10
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 10V 16.3V DO214AA
lomakkeissa: MSMBJSAC10.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
271 pcs
  • Viesti
MSMBJSAC10: n tekniset tiedot
Osa numero MSMBJSAC10 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 10V 16.3V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 26547 pcs Tietolomake MSMBJSAC10.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 10V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 16.3V
Jännite - erittely (min) 11.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-8189
1086-8189-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29A Kapasitanssi @ Taajuus 30pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMBJSAC10E3
MSMBJSAC10E3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 10V 16.3V DO214AA