MSMBJSAC50E3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJSAC50E3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMBJSAC50E3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 50V 88V DO214AA
lomakkeissa: MSMBJSAC50E3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
MSMBJSAC50E3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMBJSAC50E3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 50V 88V DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 20883 pcs Tietolomake MSMBJSAC50E3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 50V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 88V
Jännite - erittely (min) 55.5V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMBJ (DO-214AA)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 1086-8208
1086-8208-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Kapasitanssi @ Taajuus 30pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMBJSAC6.0E3
MSMBJSAC6.0E3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 6V 11.2V DO214AA
Varastossa: 28993 pcs
ladata: MSMBJSAC6.0E3.pdf
RFQ
MSMBJSAC5.0E3/TR
MSMBJSAC5.0E3/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 27602 pcs
ladata: MSMBJSAC5.0E3/TR.pdf
RFQ
MSMBJSAC50E3/TR
MSMBJSAC50E3/TR
Kuvaus: TVS
ladata: MSMBJSAC50E3/TR.pdf
MSMBJSAC50
MSMBJSAC50
Kuvaus: TVS DIODE 50V 88V DO214AA
ladata: MSMBJSAC50.pdf
Kuvaus: TVS DIODE 5V 10V DO214AA