MSMCG16CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG16CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCG16CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 16V 26V DO215AB
lomakkeissa: MSMCG16CA.pdf
  • Viesti
MSMCG16CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCG16CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 16V 26V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 56936 pcs Tietolomake MSMCG16CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 16V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26V
Jännite - erittely (min) 17.8V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMCG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-8269
1086-8269-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.7A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCG170CAE3
MSMCG170CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Varastossa: 51303 pcs
ladata: MSMCG170CAE3.pdf
RFQ
MSMCG160AE3
MSMCG160AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 160V 259V DO215AB
Varastossa: 53227 pcs
ladata: MSMCG160AE3.pdf
RFQ
MSMCG16CAE3
MSMCG16CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 16V 26V DO215AB