MSMCJ10CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ10CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJ10CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 10V 17V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJ10CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
556 pcs
  • Viesti
MSMCJ10CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJ10CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 10V 17V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 50478 pcs Tietolomake MSMCJ10CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 10V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 17V
Jännite - erittely (min) 11.1V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-8495
1086-8495-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 88.2A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCJ110AE3
MSMCJ110AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Varastossa: 59866 pcs
ladata: MSMCJ110AE3.pdf
RFQ
MSMCJ10A/TR
MSMCJ10A/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 55199 pcs
ladata: MSMCJ10A/TR.pdf
RFQ
MSMCJ10CA/TR
MSMCJ10CA/TR
Kuvaus: TVS
ladata: MSMCJ10CA/TR.pdf
MSMCJ10CAE3
MSMCJ10CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 10V 17V DO214AB