MSMCJ130CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ130CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJ130CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 130V 209V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJ130CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
556 pcs
  • Viesti
MSMCJ130CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJ130CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 130V 209V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 51673 pcs Tietolomake MSMCJ130CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 130V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 209V
Jännite - erittely (min) 144V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-8515
1086-8515-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCJ12CAE3/TR
MSMCJ12CAE3/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 49923 pcs
ladata: MSMCJ12CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJ12CAE3
MSMCJ12CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Varastossa: 48165 pcs
ladata: MSMCJ12CAE3.pdf
RFQ
MSMCJ130CAE3
MSMCJ130CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 130V 209V DO214AB