MSMCJ16CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ16CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJ16CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 16V 26V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJ16CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
556 pcs
  • Viesti
MSMCJ16CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJ16CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 16V 26V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 49281 pcs Tietolomake MSMCJ16CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 16V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26V
Jännite - erittely (min) 17.8V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-8539
1086-8539-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.7A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCJ16CAE3
MSMCJ16CAE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 16V 26V DO214AB