MSMCJ28CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ28CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJ28CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJ28CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
556 pcs
  • Viesti
MSMCJ28CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJ28CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 47717 pcs Tietolomake MSMCJ28CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45.4V
Jännite - erittely (min) 31.1V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-8571
1086-8571-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A