MSMCJ6.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ6.5AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJ6.5AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJ6.5AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
596 pcs
  • Viesti
MSMCJ6.5AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJ6.5AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 51051 pcs Tietolomake MSMCJ6.5AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 6.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 11.2V
Jännite - erittely (min) 7.22V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-8622
1086-8622-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 133.9A Kapasitanssi @ Taajuus -