MSMCJ78CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ78CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJ78CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 78V 126V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJ78CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
556 pcs
  • Viesti
MSMCJ78CA: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJ78CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 78V 126V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 63070 pcs Tietolomake MSMCJ78CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 78V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 126V
Jännite - erittely (min) 86.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-8651
1086-8651-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.4A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCJ78A
MSMCJ78A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Varastossa: 59116 pcs
ladata: MSMCJ78A.pdf
RFQ
MSMCJ78CAE3
MSMCJ78CAE3
valmistajat: Microsemi