MSMCJ8.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ8.5AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJ8.5AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJ8.5AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
596 pcs
  • Viesti
MSMCJ8.5AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJ8.5AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 53537 pcs Tietolomake MSMCJ8.5AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 8.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.4V
Jännite - erittely (min) 9.44V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-8658
1086-8658-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 104.2A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCJ8.0CA/TR
MSMCJ8.0CA/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 50792 pcs
ladata: MSMCJ8.0CA/TR.pdf
RFQ
MSMCJ85A
MSMCJ85A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Varastossa: 35721 pcs
ladata: MSMCJ85A.pdf
RFQ
MSMCJ8.5CA/TR
MSMCJ8.5CA/TR
Kuvaus: TVS
ladata: MSMCJ8.5CA/TR.pdf
MSMCJ8.0CA
MSMCJ8.0CA
Kuvaus: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
ladata: MSMCJ8.0CA.pdf
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB