MSMCJLCE16A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE16A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJLCE16A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 16V 26V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJLCE16A.pdf
  • Viesti
MSMCJLCE16A: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJLCE16A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 16V 26V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 16990 pcs Tietolomake MSMCJLCE16A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 16V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26V
Jännite - erittely (min) 17.8V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-8697
1086-8697-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCJLCE170A/TR
MSMCJLCE170A/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 21298 pcs
ladata: MSMCJLCE170A/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE15AE3/TR
MSMCJLCE15AE3/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 23399 pcs
ladata: MSMCJLCE15AE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE16AE3
MSMCJLCE16AE3
Kuvaus: TVS DIODE 16V 26V DO214AB