MSMCJLCE51AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE51AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJLCE51AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJLCE51AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
218 pcs
  • Viesti
MSMCJLCE51AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJLCE51AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18361 pcs Tietolomake MSMCJLCE51AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 51V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 82.4V
Jännite - erittely (min) 56.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-8730
1086-8730-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCJLCE58AE3
MSMCJLCE58AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Varastossa: 16687 pcs
ladata: MSMCJLCE58AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE43AE3
MSMCJLCE43AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Varastossa: 18329 pcs
ladata: MSMCJLCE43AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE51A
MSMCJLCE51A
Kuvaus: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB