MSMCJLCE7.5A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE7.5A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJLCE7.5A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJLCE7.5A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
214 pcs
  • Viesti
MSMCJLCE7.5A: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJLCE7.5A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 16304 pcs Tietolomake MSMCJLCE7.5A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 7.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V
Jännite - erittely (min) 8.33V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-8743
1086-8743-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCJLCE60AE3
MSMCJLCE60AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Varastossa: 16556 pcs
ladata: MSMCJLCE60AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE7.5A/TR
MSMCJLCE7.5A/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 18525 pcs
ladata: MSMCJLCE7.5A/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE7.5AE3
MSMCJLCE7.5AE3
Kuvaus: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB