MSMCJLCE80A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE80A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMCJLCE80A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 80V 129V DO214AB
lomakkeissa: MSMCJLCE80A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
218 pcs
  • Viesti
MSMCJLCE80A: n tekniset tiedot
Osa numero MSMCJLCE80A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 80V 129V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18419 pcs Tietolomake MSMCJLCE80A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 80V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 129V
Jännite - erittely (min) 88.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMCJ)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 1086-8753
1086-8753-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMCJLCE90AE3
MSMCJLCE90AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Varastossa: 20283 pcs
ladata: MSMCJLCE90AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE8.5AE3/TR
MSMCJLCE8.5AE3/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 21747 pcs
ladata: MSMCJLCE8.5AE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE80AE3
MSMCJLCE80AE3
Kuvaus: TVS DIODE 80V 129V DO214AB
ladata: MSMCJLCE80AE3.pdf
MSMCJLCE9.0A
MSMCJLCE9.0A
Kuvaus: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB