MSMLG100CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLG100CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMLG100CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO215AB
lomakkeissa: MSMLG100CAE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
  • Viesti
MSMLG100CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMLG100CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 100V 162V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 35098 pcs Tietolomake MSMLG100CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 100V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 162V
Jännite - erittely (min) 111V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMLG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-8762
1086-8762-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.6A