MSMLG60CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMLG60CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
lomakkeissa: MSMLG60CAE3.pdf
  • Viesti
MSMLG60CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMLG60CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 37376 pcs Tietolomake MSMLG60CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 60V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V
Jännite - erittely (min) 66.7V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMLG (DO-215AB) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Muut nimet 1086-8898
1086-8898-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A