MSMLJ12CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ12CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMLJ12CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
lomakkeissa: MSMLJ12CAE3.pdf
  • Viesti
MSMLJ12CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMLJ12CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 31456 pcs Tietolomake MSMLJ12CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 19.9V
Jännite - erittely (min) 13.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-8966
1086-8966-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 150.6A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMLJ12CA
MSMLJ12CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB