MSMLJ17CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ17CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMLJ17CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
lomakkeissa: MSMLJ17CAE3.pdf
  • Viesti
MSMLJ17CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMLJ17CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 29958 pcs Tietolomake MSMLJ17CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 17V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Jännite - erittely (min) 18.9V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-9002
1086-9002-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 106.6A