MSMLJ18CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ18CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMLJ18CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
lomakkeissa: MSMLJ18CAE3.pdf
  • Viesti
MSMLJ18CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMLJ18CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 36138 pcs Tietolomake MSMLJ18CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 18V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 29.2V
Jännite - erittely (min) 20V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-9006
1086-9006-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102.8A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMLJ18CA/TR
MSMLJ18CA/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 36846 pcs
ladata: MSMLJ18CA/TR.pdf
RFQ
MSMLJ18AE3/TR
MSMLJ18AE3/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 38101 pcs
ladata: MSMLJ18AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ18CA
MSMLJ18CA
Kuvaus: TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB