MSMLJ26AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMLJ26AE3/TR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS
lomakkeissa: MSMLJ26AE3/TR.pdf
RoHs-tila RoHS yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
MSMLJ26AE3/TR: n tekniset tiedot
Osa numero MSMLJ26AE3/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila RoHS yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38361 pcs Tietolomake MSMLJ26AE3/TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 26V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 42.1V
Jännite - erittely (min) 28.9V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLJ (DO-214AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 RoHS-tila RoHS Compliant
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet MSMLJ26AE3/TRMS
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.2A
Kapasitanssi @ Taajuus - Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMLJ24CA/TR
MSMLJ24CA/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 29043 pcs
ladata: MSMLJ24CA/TR.pdf
RFQ
MSMLJ24CAE3/TR
MSMLJ24CAE3/TR
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS
Varastossa: 37263 pcs
ladata: MSMLJ24CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ26AE3
MSMLJ26AE3
Kuvaus: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB