MSMLJ33A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMLJ33A/TR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS
lomakkeissa: MSMLJ33A/TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
MSMLJ33A/TR: n tekniset tiedot
Osa numero MSMLJ33A/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 36564 pcs Tietolomake MSMLJ33A/TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 33V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Jännite - erittely (min) 36.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLJ (DO-214AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet MSMLJ33A/TRMS Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A Kapasitanssi @ Taajuus -