MSMLJ36A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMLJ36A/TR
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS
lomakkeissa: MSMLJ36A/TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
MSMLJ36A/TR: n tekniset tiedot
Osa numero MSMLJ36A/TR Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 33557 pcs Tietolomake MSMLJ36A/TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 36V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V
Jännite - erittely (min) 40V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMLJ (DO-214AB)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet MSMLJ36A/TRMS Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSMLJ36A
MSMLJ36A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB