MSMLJ64CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ64CAE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSMLJ64CAE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 64V 103V DO214AB
lomakkeissa: MSMLJ64CAE3.pdf
  • Viesti
MSMLJ64CAE3: n tekniset tiedot
Osa numero MSMLJ64CAE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 64V 103V DO214AB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 29539 pcs Tietolomake MSMLJ64CAE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 64V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 103V
Jännite - erittely (min) 71.1V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-214AB Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Muut nimet 1086-9086
1086-9086-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2A