MX5KP22A
MicrosemiMicrosemi
MX5KP22A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MX5KP22A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 22V 35.5V CASE 5A
lomakkeissa: MX5KP22A.pdf
  • Viesti
MX5KP22A: n tekniset tiedot
Osa numero MX5KP22A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 22V 35.5V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2805 pcs Tietolomake MX5KP22A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 22V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 35.5V
Jännite - erittely (min) 24.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package Case 5A (DO-204AR)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-9479
1086-9479-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 141A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MX5KP20CA
MX5KP20CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 20V 32.4V CASE 5A
Varastossa: 2333 pcs
ladata: MX5KP20CA.pdf
RFQ
MX5KP24A
MX5KP24A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 24V 38.9V CASE 5A
Varastossa: 2599 pcs
ladata: MX5KP24A.pdf
RFQ
MX5KP22AE3
MX5KP22AE3
Kuvaus: TVS DIODE 22V 35.5V CASE 5A