MX5KP54CA
MicrosemiMicrosemi
MX5KP54CA Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MX5KP54CA
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V CASE 5A
lomakkeissa: MX5KP54CA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MX5KP54CA: n tekniset tiedot
Osa numero MX5KP54CA Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 54V 87.1V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2979 pcs Tietolomake MX5KP54CA.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 54V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Jännite - erittely (min) 60V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package Case 5A (DO-204AR) Sarja Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Teho - huippukulma 5000W (5kW)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case DO-204AR, Axial
Muut nimet 1086-9533
1086-9533-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MX5KP58A
MX5KP58A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 58V 93.6V CASE 5A
Varastossa: 2891 pcs
ladata: MX5KP58A.pdf
RFQ
MX5KP51A
MX5KP51A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 51V 82.4V CASE 5A
Varastossa: 2898 pcs
ladata: MX5KP51A.pdf
RFQ
MX5KP54CAE3
MX5KP54CAE3
Kuvaus: TVS DIODE 54V 87.1V CASE 5A