MX5KP75A
MicrosemiMicrosemi
MX5KP75A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MX5KP75A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 75V 121V CASE 5A
lomakkeissa: MX5KP75A.pdf
  • Viesti
MX5KP75A: n tekniset tiedot
Osa numero MX5KP75A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 75V 121V CASE 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3070 pcs Tietolomake MX5KP75A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 75V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 121V
Jännite - erittely (min) 83.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package Case 5A (DO-204AR)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 5000W (5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AR, Axial Muut nimet 1086-9567
1086-9567-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41A Kapasitanssi @ Taajuus -