MXLCE170A
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE170A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 170V 275V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE170A.pdf
  • Viesti
MXLCE170A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE170A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 170V 275V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4042 pcs Tietolomake MXLCE170A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 170V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Jännite - erittely (min) 189V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10089
1086-10089-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.4A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz