MXLCE22A
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE22A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 22V 35.5V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE22A.pdf
  • Viesti
MXLCE22A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE22A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 22V 35.5V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3960 pcs Tietolomake MXLCE22A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 22V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 35.5V
Jännite - erittely (min) 24.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10097
1086-10097-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLCE22AE3
MXLCE22AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 22V 35.5V CASE-1