MXLCE43A
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE43A
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE43A.pdf
  • Viesti
MXLCE43A: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE43A Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3524 pcs Tietolomake MXLCE43A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 43V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 69.4V
Jännite - erittely (min) 47.8V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10113
1086-10113-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLCE40A
MXLCE40A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 40V 64.5V CASE-1
Varastossa: 4339 pcs
ladata: MXLCE40A.pdf
RFQ
MXLCE36A
MXLCE36A
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 36V 58.1V CASE-1
Varastossa: 3906 pcs
ladata: MXLCE36A.pdf
RFQ
MXLCE43AE3
MXLCE43AE3
Kuvaus: TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1