MXLCE51AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE51AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE51AE3.pdf
  • Viesti
MXLCE51AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE51AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 51V 82.4V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3450 pcs Tietolomake MXLCE51AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 51V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 82.4V
Jännite - erittely (min) 56.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10120
1086-10120-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLCE43AE3
MXLCE43AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1
Varastossa: 4102 pcs
ladata: MXLCE43AE3.pdf
RFQ
MXLCE54AE3
MXLCE54AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 54V 87.1V CASE-1
Varastossa: 3636 pcs
ladata: MXLCE54AE3.pdf
RFQ
MXLCE51A
MXLCE51A
Kuvaus: TVS DIODE 51V 82.4V CASE-1