MXLCE64AE3
Tuote-esittely
Osa numero: MXLCE64AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 64V 103V CASE-1
lomakkeissa: MXLCE64AE3.pdf
  • Viesti
MXLCE64AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLCE64AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 64V 103V CASE-1 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4252 pcs Tietolomake MXLCE64AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 64V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 103V
Jännite - erittely (min) 71.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package CASE-1
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-201AA, DO-27, Axial Muut nimet 1086-10130
1086-10130-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Kapasitanssi @ Taajuus 90pF @ 1MHz
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLCE6.5AE3
MXLCE6.5AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 6.5V 11.2V CASE-1
Varastossa: 3935 pcs
ladata: MXLCE6.5AE3.pdf
RFQ
MXLCE7.5AE3
MXLCE7.5AE3
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1
Varastossa: 3460 pcs
ladata: MXLCE7.5AE3.pdf
RFQ
MXLCE64A
MXLCE64A
Kuvaus: TVS DIODE 64V 103V CASE-1