MXLP5KE10AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE10AE3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MXLP5KE10AE3
Valmistaja / merkki: Microsemi
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 10V 17V DO204AL
lomakkeissa: MXLP5KE10AE3.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
MXLP5KE10AE3: n tekniset tiedot
Osa numero MXLP5KE10AE3 Valmistaja Microsemi
Kuvaus TVS DIODE 10V 17V DO204AL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3534 pcs Tietolomake MXLP5KE10AE3.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 10V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 17V
Jännite - erittely (min) 11.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-204AL (DO-41)
Sarja Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Teho - huippukulma 500W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case DO-204AL, DO-41, Axial Muut nimet 1086-10408
1086-10408-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.4A Kapasitanssi @ Taajuus -
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MXLP5KE10CA
MXLP5KE10CA
valmistajat: Microsemi
Kuvaus: TVS DIODE 10V 17V DO204AL
Varastossa: 4980 pcs
ladata: MXLP5KE10CA.pdf
RFQ
MXLP5KE10A
MXLP5KE10A
valmistajat: Microsemi